Godziny otwarcia
poniedziałek - niedziala 9:00 - 21:00

Aktualności

DL City – bo tak obecnie nazywa się przygraniczne centrum handlowo-usługowe w Zgorzelcu przeszło ogromną metamorfozę. Nowoczesny, elegancki design fasady na której dominują charakterystyczne dla obiektów DL Invest Group, nowego właściciela motywy kontrastujących ze sobą pionowych podziałów  skrywa bardzo przyjazną, dopracowaną w szczegółach przestrzeń.

Drodzy Klienci, Przypominamy, że podczas zakupów obowiązują, znane już Wam, zasady bezpieczeństwa! Wszyscy nośmy maseczki, zachowujmy dystans, dezynfekujmy ręce i bądźmy cierpliwi. Dbajmy o siebie i innych!

Nowe, dopracowane w każdym szczególe wnętrze z bardzo bogatą ofertą modową zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych. Ponad 1000 m2 powierzchni sprzedaży.

Zaprojektuj maskotkę DL City! Młodzi projektanci pluszaków poszukiwani! DL City zaprasza wszystkich najmłodszych klientów do wspólnej zabawy! Konkurs przeznaczony jest dla dzieci od 4 do 15 lat.

Zwycięską pracę przygotował Bartosz 🤩

Zostanie ona odszyta stając się oficjalną MASKOTKĄ DL CITY, która towarzyszyła Wam będzie we wszystkich wydarzeniach jakie zaplanowaliśmy dla najmłodszych!

Dziękujemy za liczne prace i zgłoszenia! Niedługo kolejny konkurs  😊

Zrób zdjęcie na naszej ściance, wrzuć do sieci i oznacz hashtagiem #DLCityUskrzydla